Varuosad
Varuosa: Harvia kütteelement 2500 W 230 V
SPZSP-250
Harvia elektrikeriste originaalvaruosa ühildub järgmiste kõige levinumate mudelitega: Harvia Legend PO165, 3 tk (ZSP-250) Harvia Elegance F15, 6 tk (ZSP-250) Harvia Elegance F16.5, 3 tk (ZSP-250) Harvia Club K13.5G, 3 tk (ZSP-250) Harvia Club Combi K13.5GS, 3 tk (ZSP-250) Harvia Club K15G, 6 tk (ZSP-250) Harvia Club Combi K15GS, 6 tk (ZSP-250). Kontrollige toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takistiga on kaasas kinnitusdetailid ja tihendid.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZSP-250
- STK
- 8264687
- Sertifikaadid
- EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZSP-250 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZSP-250 |
|---|---|
| Kõrgus | 450 mm |
| Laius | 295 mm |
| Sügavus | 21 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZSP-250 |
|---|---|
| Netokaal | 0.95 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZSP-250 |
|---|---|
| EAN | 6417659036702 |
| STK | 8264687 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement[sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi paksus | 470 mm |
| Brutokaal | 1.15 kg |
| Kartongi kaal | 0.13 kg |
| Plasti kaal | 0.01 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.