Varuosad
Varuosa: Harvia kütteelement 1500 W /230 V
SPZSS-110
Harvia elektrikerise takisti originaalvaruosa ühildub järgmiste Harvia toodetega: Harvia Legend PO11, 3 tk (ZSS-110) Harvia Senator T9, 6 tk (ZSS-110) Harvia Senator T10.5, 3 tk (ZSS-110) Harvia Senator Combi T7C/A, 2 tk (ZSS-110) Harvia Senator Combi T9C/A, 2 tk (ZSS-110) Harvia Elegance F10.5, 3 tk (ZSS-110) Harvia Club K11G, 3 tk (ZSS-110) Harvia Club Combi K11GS, 3 tk (ZSS-110). Kontrollige toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takistiga on kaasas kinnitusdetailid ja tihendid.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZSS-110
- STK
- 8264689
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZSS-110 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZSS-110 |
|---|---|
| Kõrgus | 420 mm |
| Laius | 240 mm |
| Sügavus | 21 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZSS-110 |
|---|---|
| Netokaal | 0.76 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZSS-110 |
|---|---|
| EAN | 6417659036771 |
| STK | 8264689 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement[sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi paksus | 470 mm |
| Brutokaal | 0.9 kg |
| Kartongi kaal | 0.12 kg |
| Plasti kaal | 0.01 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.