Steel Chimney
steelkorsten 1500 steel (koos tünnisaunakomplektiga) steel
WHP1500BS
Harvia WHP1500 teraskorsten on stiilne ja lihtsalt paigaldatav korstnalahendus. Teraskorsten talub äärmuslikke temperatuurikõikumisi ning on mõeldud kasutamiseks peaasjalikult omaette saunahoones asuvate puuküttega keriste, väiksemate kaminate ja rauast keristega. Teraskorstna standardkomplekti kuuluvad: teraskorsten ja kast, mis sisaldab soojustamata ühendustoru (200 mm), vihmamütsi, kummist vihmakraed ja selle paigalduskomplekti ning roostevabast terasest läbiviigukraed katusele. Korstnamooduli pikkus on 1500 mm ja tänu suurepärasele ühendusmehhanismile saab seda hõlpsasti pikendada. See mudel on mõeldud tünnisaunade jaoks.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WHP1500BS
- Sertifikaadid
- CE
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WHP1500BS |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Must |
| Kasutuskeskkond | Välistingimustesse |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WHP1500BS |
|---|---|
| Kõrgus | 1.85 m |
| Laius | 500 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WHP1500BS |
|---|---|
| Netokaal | 16 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | WHP1500BS |
|---|---|
| EAN | 6417659031486 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Brutokaal | 17.2 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted