Pole saadaval
Puuküttega keris DUO|PRO
Puuküttega keris Harvia Pro 20 SL boiler, must
WK200BSL
Harvia Legend 150 SL mudelid on loodud inimestele, kes soovivad kütta oma sauna mugavalt teisest ruumist või hoonest väljaspool. Ukse avanemissuunda saab muuta, mis teeb nende puuküttega keriste kasutamise veelgi lihtsamaks. SL ja Boiler puuküttega kerised pakuvad suurepärast saunaelamust väikestes ja keskmise suurusega saunades. Boileri puuküttega keriseid saab ühendada eraldi veepaagiga. Kõik Harvia läbi seina kütmiseks mõeldud puuküttega kerised ja Boileri mudelid on klaasuksega, mis lisab saunale maagilist hõngu. Boileri keriseid saab ühendada eraldi veepaagiga.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WK200BSL
- Tüübi kood
- PR20BSL
- 8 - 20 m³
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Professionaalse kvaliteediga auruti
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WK200BSL |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Puit |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WK200BSL |
|---|---|
| Kõrgus | 760 mm |
| Laius | 430 mm |
| Sügavus | 510 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | WK200BSL |
|---|---|
| Netokaal | 62.7 kg |
| Kivi kogus | 40 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WK200BSL |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.3 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 20 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Logistika
Logistika
| Mudel | WK200BSL |
|---|---|
| EAN | 6417659001113 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 765 mm |
| Pakendi laius | 740 mm |
| Pakendi paksus | 480 mm |
| Brutokaal | 65.8 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted