Pole saadaval
Puuküttega keris STANDARDNE|PRO
Puuküttega keris Harvia Pro 20 SL, must
WK200SL
Harvia 20 SL puuküttega keris pakub kaks korda rohkem võimalusi kuumust nautida. Puuküttega keris asetatakse sauna ja küttepuud sisestatakse tulekambrisse teiselt poolt seina. Kuni üks saunaline veel saunas istub, saab teine tule ääres vorsti küpsetada või malmist raamiga klaasukse taga hõõguvat tuld nautida. SL puuküttega keris pakub head leili väikeses ja keskmises saunas.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WK200SL
- Tüübi kood
- 20PRO
- STK
- 8266687
- 8 - 20 m³
Professionaalse kvaliteediga auruti
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WK200SL |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 24.1 kW |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Puit |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WK200SL |
|---|---|
| Kõrgus | 760 mm |
| Laius | 430 mm |
| Sügavus | 730 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | WK200SL |
|---|---|
| Netokaal | 62.5 kg |
| Kivi kogus | 40 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WK200SL |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.3 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 20 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Logistika
Logistika
| Mudel | WK200SL |
|---|---|
| EAN | 6417659005708 |
| STK | 8266687 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 765 mm |
| Pakendi laius | 740 mm |
| Pakendi paksus | 480 mm |
| Brutokaal | 65.6 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted