Pole saadaval
Puuküttega keris DUO|PRO
Puuküttega keris Harvia Pro 20 Duo, teras
WK200SLUX
Puuküttega keris Harvia 20 Duo on ainulaadne kaks-ühes lahendus, mis ühendab endas puuküttega kerise ja kamina. Ahju kütmine võimaldab nautida tule hõngu kahes ruumis korraga. Kütke sauna ja nautige samal ajal mõnusat kaminatuld. Puuküttega keris loob traditsioonilise saunameeleolu ja pakub suurepärast leili. Peale sauna saab kaminaruumis järelsoojust nautida, vorste küpsetada, suupisteid nautida ja siis uuesti sauna minna. Duo mudel on stiilne: väliskest on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, puuküttega kerisel on efektne ja vastupidav klaasuks ning selle tehnoloogia on loodud maailma suurima puuküttega keriste tootja poolt.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WK200SLUX
- Tüübi kood
- 20PRO
- STK
- 8266688
- 8 - 20 m³
Professionaalse kvaliteediga auruti
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WK200SLUX |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 24.1 kW |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Puit |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WK200SLUX |
|---|---|
| Kõrgus | 760 mm |
| Laius | 430 mm |
| Sügavus | 510 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | WK200SLUX |
|---|---|
| Netokaal | 76.5 kg |
| Kivi kogus | 40 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WK200SLUX |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.3 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 20 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Logistika
Logistika
| Mudel | WK200SLUX |
|---|---|
| EAN | 6417659001137 |
| STK | 8266688 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | RaamKlaasuksGrillKerisPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 860 mm |
| Pakendi laius | 805 mm |
| Pakendi paksus | 620 mm |
| Brutokaal | 85 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.