Puuküttega keris STANDARDNE|Pro 50
Puuküttega keris Harvia 50, must
WK500
Harvia 50 puuküttega keris on avalike saunade kuningas, mis annab rohkelt leili suurtele saunaliste seltskondadele. Suur kivide hulk tagab ka suuremas saunas ühtlase kuumuse. Puuküttega kerisest tõusev leil on osa Soome igivanast saunatraditsioonist. Harvia 50 keris on loodud kasutamiseks kämpingutes, spordikeskustes, teenindussektori ettevõtetes jne. Puuküttega keris on värvitud stiilseks grafiitmustaks. Kui nõuate kvaliteeti, valige maailma suurima puuküttega keriste tootja kvaliteettoode.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WK500
- Tüübi kood
- HA50
- 20 - 50 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Meeldivad saunaelamused suurtele seltskondadele
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WK500 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 40 kW |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Puit |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WK500 |
|---|---|
| Kõrgus | 1.05 m |
| Laius | 510 mm |
| Sügavus | 720 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | WK500 |
|---|---|
| Netokaal | 194.2 kg |
| Kivi kogus | 120 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WK500 |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.2 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 20 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 50 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Logistika
Logistika
| Mudel | WK500 |
|---|---|
| EAN | 6417659001069 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| ETIM | EC001884 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 1.24 m |
| Pakendi laius | 800 mm |
| Pakendi paksus | 1.2 m |
| Brutokaal | 194.2 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.