Puuküttega keris DUO|Pro 50
Puuküttega keris Harvia 50 SL, must
WK500SL
Harvia 50 SL on avalike saunade kuningas ja mõeldud tõeliselt suurtele seltskondadele. Suur hulk kive eraldab soojust ühtlaselt suurtesse ruumidesse. See puuküttega keris pakub kümblust traditsioonilise Soome sauna vaimus. Harvia 50 on mõeldud kasutamiseks väga suurtes avalikes saunades. Puuküttega keris on grafiitmust. Soovitatav saunaruumi suurus on 20-50 m3 ja maksimaalne kivide kogus 120 kg. SL mudelid on loodud inimestele, kes soovivad mugavalt kütta oma sauna teisest ruumist või väljaspool hoonet. Ukse avanemissuunda saab muuta, mis teeb nende puuküttega keriste kasutamise veelgi lihtsamaks.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WK500SL
- Tüübi kood
- HA50SL
- 20 - 50 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Meeldivad saunaelamused suurtele seltskondadele
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WK500SL |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 40 kW |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Värvus | Must |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Puit |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WK500SL |
|---|---|
| Kõrgus | 1.09 m |
| Laius | 510 mm |
| Sügavus | 910 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | WK500SL |
|---|---|
| Netokaal | 206.5 kg |
| Kivi kogus | 120 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WK500SL |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.2 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 20 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 50 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Logistika
Logistika
| Mudel | WK500SL |
|---|---|
| EAN | 6417659001182 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| ETIM | EC001884 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 1.24 m |
| Pakendi laius | 800 mm |
| Pakendi paksus | 1.2 m |
| Brutokaal | 206.5 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.