Puuküttega keris STANDARDNE|Linear
Puuküttega Harvia Linear 18 Compact must
WKLI18CPTM
Harvia Linear 18 Compact on kvaliteetne ja stiilne puuküttega keris. Selle klaasuksest paistab puhtalt põlev leek, mis heidab ka leiliruumi mahedat valgust. Linear 18 Compact puuküttega keris sobib väikesesse ja keskmise suurusega sauna ning täidab rangeid heitkogustele ja kerise efektiivsusele seatud nõudeid (BimSchV2). Uuenduslik konstruktsioon ja kerise õhuringlus tagavad sauna kiire soojenemise. Ohutuse tagab kerise kahekordne kest, mis hoiab kerise seinad jahedad ja võimaldab erinevaid paigaldusi, olenevalt sauna tüübist. Kerise nõutud ohutuskaugus on väga väike. Tugev raam tagab kerisele pika kasutusea.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WKLI18CPTM
- Tüübi kood
- LI18
- 5 - 18 m³
- Sertifikaadid
- CE BImSchV 2 EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WKLI18CPTM |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | [14_3] |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Puit |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WKLI18CPTM |
|---|---|
| Kõrgus | 770 mm |
| Laius | 450 mm |
| Sügavus | 510 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | WKLI18CPTM |
|---|---|
| Netokaal | 63.3 kg |
| Kivi kogus | 40 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WKLI18CPTM |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 50 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 92 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 50 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 92 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 92 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 50 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 92 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 50 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.3 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Paigaldusava paksus | 1 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 5 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 18 m³ |
Logistika
Logistika
| Mudel | WKLI18CPTM |
|---|---|
| EAN | 6417659033176 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| ETIM | EC001884 |
| Tarne sisu (loetletud) | ÜhendustoruKlaasuksGrillKerisPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 785 mm |
| Pakendi laius | 515 mm |
| Pakendi paksus | 460 mm |
| Brutokaal | 66 kg |
| Kartongi kaal | 2.7 kg |
| Plasti kaal | 0.2 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted