Puuküttega keris STANDARDNE|Linear
Puuküttega keris Harvia Linear 22 GreenFlame must
WKLI20GM
Harvia Linear 22 GreenFlame on ajatu ja elegantne must puuküttega keris, mille suur klaasuks loob imelise meeleolu ja laseb kõigil saunalistel tuld imetleda. Keris sobib suurepäraselt keskmise suurusega saunadesse ja tekitab tänu tehnoloogiale GreenFlame oluliselt vähem heitgaase. GreenFlame® kindlustab teie kerise kontrollitud põlemisprotsessi, töökindluse ja pika tööea. Mudeli Linear 22 GreenFlame kerisekividega saate kogu sauna kiiresti soojaks, pakkudes piisavat temperatuuri ka kõige nõudlikumale saunalisele. Linear GreenFlame on esmaklassiline saunakeriste tehnoloogia. Kerise keskmes on täieliku uuenduskuuri läbinud põlemiskamber GreenFlame®, mille kavandamisel pöörati erilist tähelepanu puhtale põlemisele. Uus põlemiskamber vähendab puidu põlemisel tekkivaid peenosakesi 20% ja vingugaasi 70% võrra. Täiustatud põlemiskamber GreenFlame tähistab Harvia pikaajalist arendustööd puhtama põlemise ja väiksema keskkonnamõju saavutamiseks. Pikaajalise eesmärgina on Harvia otsustanud vähendada puuküttega keriste peenosakeste heitmeid poole võrra.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WKLI20GM
- Tüübi kood
- LI22G
- 9 - 18 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Ajatu ja elegantne must puuküttega keris
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WKLI20GM |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 15.7 kW |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Puit |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WKLI20GM |
|---|---|
| Kõrgus | 770 mm |
| Laius | 450 mm |
| Sügavus | 510 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | WKLI20GM |
|---|---|
| Netokaal | 66 kg |
| Kivi kogus | 40 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WKLI20GM |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 380 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 400 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 400 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.26 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 9 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 18 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Logistika
Logistika
| Mudel | WKLI20GM |
|---|---|
| EAN | 6417659041430 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| ETIM | EC001884 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKlaasuksKerisPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 785 mm |
| Pakendi laius | 515 mm |
| Pakendi paksus | 460 mm |
| Brutokaal | 69 kg |
| Kartongi kaal | 2.7 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted