Pole saadaval
Puuküttega keris STANDARDNE|PRO
Puuküttega keris Harvia Pro 20, must
WKP200
Harvia Pro 20 puuküttega keris on saanud uue värske välimuse. See on mõeldud intensiivseks kasutamiseks keskmise suurusega saunades. Tänu puuküttega kerise suurele kivikambrile on leil täpselt nii mõnus ja tugev, nagu te ise soovite. Saunale lisab meeleolu malmraamiga klaasukse taga hõõguv tuli. Vastupidav 10 mm paksune tulekambri kate tagab vastupidavuse. Mudelil on paigaldamise hõlbustamiseks ka reguleeritavad jalad. Nendega saab reguleerida näiteks suitsu väljalaskeava kõrgust. Puuküttega kerise saab varustada korstentüüpi veeboileriga.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WKP200
- Tüübi kood
- PR20
- STK
- 8266587
- 8 - 20 m³
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Aastaringselt kasutatavate puuküttega saunade lemmik
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WKP200 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 24.1 kW |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Puit |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WKP200 |
|---|---|
| Kõrgus | 740 mm |
| Laius | 435 mm |
| Sügavus | 510 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | WKP200 |
|---|---|
| Netokaal | 58 kg |
| Kivi kogus | 40 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WKP200 |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 50 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.3 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Paigaldusava paksus | 1 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 20 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Logistika
Logistika
| Mudel | WKP200 |
|---|---|
| EAN | 6417659023719 |
| STK | 8266587 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | TuhakastÜhendustoruGrillKerisNuppPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 780 mm |
| Pakendi laius | 580 mm |
| Pakendi paksus | 470 mm |
| Brutokaal | 58.4 kg |
| Kartongi kaal | 2.7 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 930 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 270.2 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 519.4 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted