Pole saadaval
Puuküttega keris veepaagiga|PRO
Puuküttega keris Harvia Pro 20 LS, must
WKP200LS
Puuküttega keris Harvia Pro 20 LS tänu oma praktilisusele populaarne valik suvilasaunadesse. Puuküttega kerise paremal küljel on fikseeritud ja hõlpsasti kasutatav 30-liitrine veepaak, mis soojendab vett samal ajal, kui saun köeb. Mudelil Pro 20 LS on grafiitmust väliskest, mille esiküljel on roostevaba teras ning tugev ja muljet avaldav klaasuks, mis võimaldab saunas viibijatel jälgida tule rahustavat kuma. Tänu puuküttega kerise suurele kiviruumile on leil just nii mõnus ja tummine, nagu sa ise soovid. Puuküttega kerise esi- ja ülaosa ning tuharuum on valmistatud roostevabast terasest, mida on lihtne puhastada. Võimalik varustada puuküttega kerise külge kinnitatud kaitseseinaga. Harvia puuküttega keriste tulekamber ja põlemisõhu kanalid on projekteeritud nii, et saun soojeneb kiiresti ja põlemine on puhtam. Puuküttega küttekehad vastavad CE-märgistuse nõuetele.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WKP200LS
- Tüübi kood
- PR20LS
- STK
- 8266685
- 8 - 20 m³
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Uus ja täiustatud lahendus aastaringselt kasutuses olevatesse suvilasaunadesse
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WKP200LS |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 24.1 kW |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Puit |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WKP200LS |
|---|---|
| Kõrgus | 740 mm |
| Laius | 585 mm |
| Sügavus | 510 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | WKP200LS |
|---|---|
| Netokaal | 60 kg |
| Kivi kogus | 40 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WKP200LS |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 300 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.3 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 20 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Logistika
Logistika
| Mudel | WKP200LS |
|---|---|
| EAN | 6410082666850 |
| STK | 8266685 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 760 mm |
| Pakendi laius | 660 mm |
| Pakendi paksus | 550 mm |
| Brutokaal | 63.1 kg |
| Kartongi kaal | 2.95 kg |
| Plasti kaal | 0.11 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted