Pole saadaval
Puuküttega keris STANDARDNE|Linear
Puuküttega keris Harvia Linear 28, must
WKP280C
Linear 28 puuküttega keris annab korralikku kuumust ja head leili väikestes saunades. Lihtne skulpturaalne vorm annab saunale ajatu stiili. Saunameeleolu täiendab läbi malmraamis klaasukse paistev soe tulekuma. Ukse käelisus on muudetav. Harvia saunakeriste tulekamber ja põlemisõhu kanalid on disainitud nii, et saun läheks kiiresti soojaks ja põlemine oleks puhtam. Ahjud vastavad CE-märgistuse nõuetele. Leiliruumi soovitatav maht on 10-28 m3 ja kerisele tohib asetada kuni 50 kg kerisekive.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WKP280C
- Tüübi kood
- LI28
- 10 - 26 m³
Ajatu ja elegantne must puuküttega keris
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WKP280C |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 22 kW |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WKP280C |
|---|---|
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 450 mm |
| Sügavus | 510 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | WKP280C |
|---|---|
| Netokaal | 60.6 kg |
| Kivi kogus | 50 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WKP280C |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 400 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 400 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 400 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.38 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 10 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 26 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Logistika
Logistika
| Mudel | WKP280C |
|---|---|
| EAN | 6417659024990 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 880 mm |
| Pakendi laius | 495 mm |
| Pakendi paksus | 535 mm |
| Brutokaal | 61 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted