Puuküttega kerise lisavarustus
Kaitsealus Harvia Legend (560x635x60-75) must
WL110
Harvia WL110 kaitsealus on valmistatud alumiinium-tsinkkattega terasest, mis on värvitud mustaks. WL110 on mõeldud veepaagiga keristele ja teistele suurtele ahjudele, näiteks mudelile Harvia 36. Kaitsealust kasutatakse näiteks siis, kui ahi või puuküttega keris on paigaldatud veekindlale plaatpõrandale. Kui ahi või puuküttega keris paigaldatakse kaitsealusega puitpõrandale, tuleb kasutada ka kaitseseina.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WL110
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WL110 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Värvus | Must |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WL110 |
|---|---|
| Kõrgus | 60 mm |
| Laius | 560 mm |
| Sügavus | 636 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WL110 |
|---|---|
| Netokaal | 12 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | WL110 |
|---|---|
| EAN | 6417659017916 |
| Tollitariifi number EL | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 675 mm |
| Pakendi laius | 575 mm |
| Pakendi paksus | 70 mm |
| Brutokaal | 12.4 kg |
| Kartongi kaal | 0.35 kg |
| Plasti kaal | 0.05 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.