Puuküttega kerise lisavarustus|Legend
Kaitsesein Harvia Legend, must
WL200
Harvia WL200 kaitsesein on mõeldud kasutamiseks kõigi Legendi puuküttega keristega. Legendi puuküttega kerisega täiuslikult ühilduv sein vähendab oluliselt puuküttega kerise ohutuskaugusi, muutes puuküttega kerise paigutuse ja lavalahenduse planeerimise lihtsamaks. Paigaldatud seinte arv võib vastavalt vajadusele olla vahemikus 1 kuni 3. Kaitsesein on valmistatud mustaks värvitud plekist. Kui ostate käsitsi valmistatud puuküttega kerise Legend, hankige selle jaoks kindlasti ka legendaarselt vastupidav kaitsesein.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WL200
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WL200 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Värvus | Must |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WL200 |
|---|---|
| Kõrgus | 1 m |
| Laius | 520 mm |
| Sügavus | 125 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WL200 |
|---|---|
| Netokaal | 6.8 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | WL200 |
|---|---|
| EAN | 6417659012966 |
| Tollitariifi number EL | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 1.02 m |
| Pakendi laius | 570 mm |
| Pakendi paksus | 160 mm |
| Brutokaal | 8.7 kg |
| Kartongi kaal | 1.85 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted