Puuküttega kerise lisavarustus|M series
L28 kaitsesein Harvia M täissuurus
WL450
Harvia WL450 kaitseümbris on loodud ja heaks kiidetud kasutamiseks Harvia puuküttega keristele (Harvia M1, M2, M3 ja M3 SL). Kaitseümbris vähendab tunduvalt vajalikku ohutuskaugust kergestisüttivatest materjalidest. Praktikas tähendab see, et keris sobib ka väiksemasse ruumi. Kaitseümbris kinnitatakse kerise külge ja sobitub puuküttega kerise kujuga, luues visuaalselt kena lahenduse. Kuna Harvia kaitseümbrised on valmistatud konkreetsele puuküttega kerise mudelile, ei ole disaini ega kaitseomaduste osas tehtud mingeid järeleandmisi. Kaitseümbris on saadaval nii täisversioonina kui ka ühepoolsena, mis on paigaldatav ükskõik kummale poole kerist. Kaitseümbrised on valmistatud mustaks värvitud terasplekist. Kui soovite kaitsta ka sauna põrandat, sobib stiiliga must WL100 kaitsealus.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WL450
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WL450 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Must |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WL450 |
|---|---|
| Kõrgus | 800 mm |
| Laius | 455 mm |
| Sügavus | 490 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WL450 |
|---|---|
| Netokaal | 7 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | WL450 |
|---|---|
| EAN | 6417659016537 |
| Tollitariifi number EL | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi laius | 500 mm |
| Pakendi paksus | 505 mm |
| Brutokaal | 7.8 kg |
| Kartongi kaal | 0.8 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.