Puuküttega kerise lisavarustus|M series
Kaitsesein Harvia H16, täissuurus
WL475
Harvia WL475 kaitsesein on mõeldud ja kinnitatud kasutamiseks Harvia puuküttega keristele (Harvia 16 / Linear 16). Kaitsesein vähendab tunduvalt vajalikku ohutuskaugust kergestisüttivatest materjalidest, Praktikas tähendab see, et keris sobib ka väiksemasse ruumi. Kaitsesein kinnitatakse kerise külge ja sobitub ahju kujuga, luues visuaalselt kena lahenduse. Kuna Harvia kaitsesein on valmistatud konkreetsele ahjumudelile, ei ole disaini ega kaitseomaduste osas tehtud mingeid järeleandmisi. Kaitsesein on saadaval nii täisversioonina kui ka ühepoolsena, mis on paigaldatav ükskõik kummale poole ahju. Kaitseümbrised on valmistatud mustaks värvitud terasplekist. Kui soovite kaitsta ka sauna põrandat, sobib stiiliga must WL100 kaitsealus.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WL475
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WL475 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Must |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WL475 |
|---|---|
| Kõrgus | 815 mm |
| Laius | 486 mm |
| Sügavus | 516 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WL475 |
|---|---|
| Netokaal | 7.5 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | WL475 |
|---|---|
| EAN | 6417659017886 |
| Tollitariifi number EL | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 845 mm |
| Pakendi laius | 600 mm |
| Pakendi paksus | 120 mm |
| Brutokaal | 8.3 kg |
| Kartongi kaal | 0.8 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.