Puuküttega kerise lisavarustus|PRO
Kaitsesein Harvia Pro 20 must
WL500
Harvia WL500 kaitsesein on loodud ja heaks kiidetud kasutamiseks Harvia puuküttega keristele (Harvia 20 Pro/SL/Duo, 20 Boiler/20 SL Boiler, 20 RS/LS Pro). Sein vähendab tunduvalt vajalikku ohutuskaugust kergestisüttivatest materjalidest. Praktikas tähendab see, et keris sobib ka väiksemasse ruumi. Kinnitatakse kerise külge ja sobitub puuküttega kerise kujuga, luues visuaalselt kena lahenduse. Kuna Harvia kaitseseinad on valmistatud konkreetsele puuküttega kerise mudelile, ei ole disaini ega kaitseomaduste osas tehtud mingeid järeleandmisi. Kaitsesein on saadaval nii täisversioonina kui ka ühepoolsena, mis on paigaldatav ükskõik kummale poole kerist. Valmistatud mustaks värvitud terasplekist. Kui soovite kaitsta ka sauna põrandat, sobib stiiliga must WL100 kaitsealus.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WL500
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WL500 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Must |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WL500 |
|---|---|
| Kõrgus | 820 mm |
| Laius | 570 mm |
| Sügavus | 100 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WL500 |
|---|---|
| Netokaal | 3.2 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | WL500 |
|---|---|
| EAN | 6417659016575 |
| Tollitariifi number EL | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 845 mm |
| Pakendi laius | 600 mm |
| Pakendi paksus | 120 mm |
| Brutokaal | 4 kg |
| Kartongi kaal | 0.8 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.