Puuküttega kerise lisavarustus|PRO
Kaitsesein Harvia Pro 20, täissuurus, must
WL550
Harvia WL550 kaitseümbris on loodud ja heaks kiidetud kasutamiseks Harvia puuküttega keristele (Harvia 20 Pro/SL/Duo, 20 Boiler/20 SL Boiler). Kaitseümbris vähendab tunduvalt vajalikku ohutuskaugust kergestisüttivatest materjalidest. Praktikas tähendab see, et keris sobib ka väiksemasse ruumi. Kaitseümbris kinnitatakse kerise külge ja sobitub puuküttega kerise kujuga, luues visuaalselt kena lahenduse. Kuna Harvia kaitseümbrised on valmistatud konkreetsele puuküttega kerise mudelile, ei ole disaini ega kaitseomaduste osas tehtud mingeid järeleandmisi. Kaitseümbris on saadaval nii täisversioonina kui ka ühepoolsena, mis on paigaldatav ükskõik kummale poole kerist. Kaitseümbrised on valmistatud mustaks värvitud terasplekist. Kui soovite kaitsta ka sauna põrandat, sobib stiiliga must WL100 kaitsealus.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WL550
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WL550 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Must |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WL550 |
|---|---|
| Kõrgus | 820 mm |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 570 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WL550 |
|---|---|
| Netokaal | 7.9 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | WL550 |
|---|---|
| EAN | 6417659016582 |
| Tollitariifi number EL | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 845 mm |
| Pakendi laius | 600 mm |
| Pakendi paksus | 120 mm |
| Brutokaal | 8.7 kg |
| Kartongi kaal | 0.8 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.