Puuküttega kerise lisavarustus|Linear
Kaitsesein Harvia L22ES, täissuurus
WL580
Harvia WL580 kaitsesein on mõeldud ja heakskiidetud kasutamiseks Harvia puuküttega keristele (Harvia Linear 22 ES). Kaitsesein vähendab tunduvalt vajalikku ohutuskaugust kergestisüttivatest materjalidest, Praktikas tähendab see, et keris sobib ka väiksemasse ruumi. Kaitsesein kinnitatakse kerise külge ja sobitub ahju kujuga, luues visuaalselt kena lahenduse. Kuna Harvia kaitsesein on valmistatud konkreetsele ahjumudelile, ei ole disaini ega kaitseomaduste osas tehtud mingeid järeleandmisi. Kaitsesein on saadaval nii täisversioonina kui ka ühepoolsena, mis on paigaldatav ükskõik kummale poole ahju. Kaitseümbrised on valmistatud mustaks värvitud terasplekist. Kui soovite kaitsta ka sauna põrandat, sobib stiiliga must WL100 kaitsealus.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WL580
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WL580 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WL580 |
|---|---|
| Kõrgus | 855 mm |
| Laius | 530 mm |
| Sügavus | 740 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WL580 |
|---|---|
| Netokaal | 9 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | WL580 |
|---|---|
| EAN | 6417659019156 |
| Tollitariifi number EL | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi laius | 750 mm |
| Pakendi paksus | 870 mm |
| Brutokaal | 9.9 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.