Puuküttega kerise lisavarustus|Linear
Kaitsesein Harvia L22LS/RS, täissuurus
WL585
Harvia WL585 kaitsesein on mõeldud ja heakskiidetud kasutamiseks Harvia puuküttega keristele (Harvia 22 RS ja LS / Linear 22 RS ja LS). Kaitsesein vähendab tunduvalt vajalikku ohutuskaugust kergestisüttivatest materjalidest, Praktikas tähendab see, et keris sobib ka väiksemasse ruumi. Kaitsesein kinnitatakse kerise külge ja sobitub ahju kujuga, luues visuaalselt kena lahenduse. Kuna Harvia kaitsesein on valmistatud konkreetsele ahjumudelile, ei ole disaini ega kaitseomaduste osas tehtud mingeid järeleandmisi. Kaitsesein on saadaval nii täisversioonina kui ka ühepoolsena, mis on paigaldatav ükskõik kummale poole ahju. Kaitseümbrised on valmistatud mustaks värvitud terasplekist. Kui soovite kaitsta ka sauna põrandat, sobib stiiliga must WL100 kaitsealus.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WL585
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WL585 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WL585 |
|---|---|
| Kõrgus | 855 mm |
| Laius | 620 mm |
| Sügavus | 590 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WL585 |
|---|---|
| Netokaal | 9 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | WL585 |
|---|---|
| EAN | 6417659019194 |
| Tollitariifi number EL | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi laius | 600 mm |
| Pakendi paksus | 950 mm |
| Brutokaal | 9.9 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.