Puuküttega kerise lisavarustus|PRO
Kaitsesein Harvia H36, täissuurus
WL850
Harvia WL850 kaitseümbris on loodud ja heaks kiidetud kasutamiseks Harvia puuküttega keristele (Harvia 36/36 Duo). Kaitseümbris vähendab tunduvalt vajalikku ohutuskaugust kergestisüttivatest materjalidest. Praktikas tähendab see, et keris sobib ka väiksemasse ruumi. Kaitseümbris kinnitatakse kerise külge ja sobitub puuküttega kerise kujuga, luues visuaalselt kena lahenduse. Kuna Harvia kaitseümbris on valmistatud konkreetsele puuküttega kerise mudelile, ei ole disaini ega kaitseomaduste osas tehtud mingeid järeleandmisi. Kaitseümbris on saadaval nii täisversioonina kui ka ühepoolsena, mis on paigaldatav ükskõik kummale poole ahju. Kaitseümbrised on valmistatud mustaks värvitud terasplekist. Kui soovite kaitsta ka sauna põrandat, sobib stiiliga must WL100 kaitsealus.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WL850
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WL850 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Must |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WL850 |
|---|---|
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 575 mm |
| Sügavus | 580 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WL850 |
|---|---|
| Netokaal | 9 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | WL850 |
|---|---|
| EAN | 6417659016643 |
| Tollitariifi number EL | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 920 mm |
| Pakendi laius | 585 mm |
| Pakendi paksus | 115 mm |
| Brutokaal | 9.8 kg |
| Kartongi kaal | 0.85 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.