Puuküttega kerise lisavarustus
Harvia korstentüüpi veeboiler, teras
WP220ST
Harvia korsten-tüüpi veeboiler paigaldatakse otse puuküttega kerise kohale ja paak mahutab 22 liitrit vett. Vesi soojeneb kiiresti, kuna suitsutoru jookseb läbi paagi ja toimib küttekehana. Korstentüüpi veeboiler ühildub kõigi Harvia puuküttega keristega (v.a Harvia 50 puuküttega keris). Valige usaldusväärne ja vastupidav Harvia kvaliteet ning poputage end sooja pesuvee ja meeldivate saunaelamustega.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WP220ST
Soe vesi kiiresti ja mugavalt
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WP220ST |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WP220ST |
|---|---|
| Kõrgus | 410 mm |
| Laius | 355 mm |
| Sügavus | 190 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WP220ST |
|---|---|
| Netokaal | 4.2 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | WP220ST |
|---|---|
| EAN | 6417659004015 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101825 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi laius | 660 mm |
| Pakendi paksus | 365 mm |
| Brutokaal | 4.7 kg |
| Kartongi kaal | 0.45 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.