- Artikli number Harvia
- WP250LD
Soe vesi kiiresti ja mugavalt
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
Mõõtmed
Mõõtmed
Massid
Massid
Logistika
Logistika
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted
Puuküttega kerise lisavarustus|Legend
WP250LD
Stiilses Thermio veepaagis soojeneb vesi kiiresti, sest paaki läbiv toru toimib veepaagi seinana. Veepaagi esiosa on täidetud kerisekividega, kuhu saab leili visata. Uus kraanilahendus muudab kuuma vee võtmise turvalisemaks. Saate kraani veepaagi ja kerise küljest eemaldada ning sooja vee ohutult välja lasta, riskimata end põletada. Kraani saab paigaldada kinnitusklambriga saunalava külge. Kraani on võimalik ka saunalava serva külge kinnitada. Kui te ei saa kraani lava külge paigaldada, saate kraani seinale paigaldamiseks kasutada sama klambrit.
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
Funktsioonid
| Mudel | WP250LD |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Puit |
Mõõtmed
| Mudel | WP250LD |
|---|---|
| Kõrgus | 910 mm |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 360 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
| Mudel | WP250LD |
|---|---|
| Netokaal | 10.9 kg |
| Kivi kogus | 15 kg |
Logistika
| Mudel | WP250LD |
|---|---|
| EAN | 6417659019316 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| UNSPSC | 40101825 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 950 mm |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi paksus | 360 mm |
| Brutokaal | 11.7 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted