Puuküttega kerise lisavarustus
Veeboiler Thermio 25 l
WP250TH
Stiilses Thermio veepaagis soojeneb vesi kiiresti, sest paaki läbiv voolil toimib veepaagi seinana. Uus kraanilahendus muudab kuuma vee kasutamise ohutumaks. Saate kraani veepaagi ja kerise küljest eemaldada ning sooja vee ohutult välja lasta, riskimata end põletada. Kraani saab paigaldada kinnitusklambriga saunakava külge. Kraani on võimalik ka saunalava serva külge kinnitada. Kui te ei saa kraani lava külge paigaldada, saate kraani seinale paigaldamiseks kasutada sama klambrit.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WP250TH
Soe vesi kiiresti ja mugavalt
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WP250TH |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Puit |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WP250TH |
|---|---|
| Kõrgus | 910 mm |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 280 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WP250TH |
|---|---|
| Netokaal | 6.2 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | WP250TH |
|---|---|
| EAN | 6417659019446 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| UNSPSC | 40101825 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 950 mm |
| Pakendi laius | 300 mm |
| Pakendi paksus | 360 mm |
| Brutokaal | 7.2 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.