Korstnad ja adapterid
Siiber 115 RST
WZ115030SP
Harvia WZ115030SP siiber on valmistatud roostevabast terasest ja sobib kõigile Harvia puuküttega keristele (v.a Harvia 50) ja Harvia 10 rauast puuküttega keristele. Harvia suitsutorudele on väljastatud CE-sertifikaat, mis tähendab, et tooted vastavad kõikidele rahvusvahelistele tule- ja tööohutusnõuetele. Uurige lähemalt Harvia esmaklassilist, tahmapõlengukindlate suitsutorude valikut.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WZ115030SP
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WZ115030SP |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WZ115030SP |
|---|---|
| Laius | 115 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WZ115030SP |
|---|---|
| Netokaal | 1 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WZ115030SP |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1 m |
Logistika
Logistika
| Mudel | WZ115030SP |
|---|---|
| EAN | 6417659013802 |
| Tollitariifi number EL | 73219000 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 135 mm |
| Pakendi laius | 350 mm |
| Pakendi paksus | 175 mm |
| Brutokaal | 1.1 kg |
| Kartongi kaal | 0.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted