Korstnad ja adapterid
Nurktoru Harvia 45/115 M
WZ45M
Harvia WZ45M 45° nurgaga suitsutoru on valmistatud musta pulberkattega terasest ja sobib kõigile Harvia puuküttega keristele (v.a Harvia 50) ja Harvia 10 rauast puuküttega keristele. Harvia suitsutorudele on väljastatud CE-sertifikaat, mis tähendab, et tooted vastavad kõikidele rahvusvahelistele tule- ja tööohutusnõuetele. Uurige lähemalt Harvia esmaklassilist, tahmapõlengukindlate suitsutorude valikut.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WZ45M
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WZ45M |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WZ45M |
|---|---|
| Laius | 115 mm |
Massid
Massid
| Mudel | WZ45M |
|---|---|
| Netokaal | 2.8 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WZ45M |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 500 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 500 mm |
Logistika
Logistika
| Mudel | WZ45M |
|---|---|
| EAN | 6417659015929 |
| Tollitariifi number EL | 73219000 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 520 mm |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi paksus | 200 mm |
| Brutokaal | 3.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted