- Artikli number Harvia
- ZG-700
- STK
- 8266517
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
Massid
Massid
Logistika
Logistika
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Varuosad|STN
ZG-700
Harvia automaatne tühjendusklapp on Harvia aurugeneraatoritele mõeldud lisaseade, mis muudab seadme kasutamise lihtsamaks, pikendades ühtlasi selle kasutusiga. Tühjendusklapi eesmärk on eemaldada automaatse taimeriga aurugeneraatorist tõhusalt katlakivi. Nautige Harvia lisavarustusega pikemaid hooldusintervalle.
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
Funktsioonid
| Mudel | ZG-700 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Massid
| Mudel | ZG-700 |
|---|---|
| Netokaal | 0.9 kg |
Logistika
| Mudel | ZG-700 |
|---|---|
| EAN | 6410082665174 |
| STK | 8266517 |
| Tollitariifi number EL | 84818099 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 125 mm |
| Pakendi laius | 115 mm |
| Pakendi paksus | 80 mm |
| Brutokaal | 0.9 kg |
| Kartongi kaal | 0.05 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.