Glasdörrar|Black Line
Glasdörr Harvia Black Line satin 9x19 svart furukarm
D91905BL
Dörren Harvia Black Line med karm av furu är en elegant lösning för utrymmen där materialen måste ha mycket god fuktbeständighet. Den svarta tallkarmen kan kombineras med önskat hållbart glas i någon av fyra färger: brons, grå, klar eller matt satin. Förutom den svarta ramen inkluderar det imponerande Black Line-dörrpaketet svarta gångjärn och ett draghandtag. Black Line-seriens produkter kröner det moderna bastu- och badrumskomplexet på båda sidor om dörren.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- D91905BL
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | D91905BL |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Installationsorientering | Lodrätt |
| Färg | Satin |
| Huvudmaterial | Glas |
| Gångjärnstyp | Rostfritt stål |
| Gångjärnets färg | Svart |
Mått
Mått
| Modell | D91905BL |
|---|---|
| Höjd | 1.89 m |
| Bredd | 890 mm |
| Djup | 92 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | D91905BL |
|---|---|
| Nettovikt | 38 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | D91905BL |
|---|---|
| EAN | 6417659028790 |
| Tulltaxenummer EU | 70071980 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 110 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 910 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 2.01 m |
| Bruttovikt | 41 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 2 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.
Kompatibla produkter