Dekorationsväggar
Glasvägg Harvia Duo satin 9x19 svart karm
DL91905AAM
Glasväggen Harvia Duo är en lysande innovation. När du vill ha in ljus i din bastu och värme i din lounge så är glasväggen Harvia Duo lösningen. Den är designad för att användas med det vedeldade aggregatet Harvia Duo och är inte bara ett stilfullt dekorativt element, utan även ett sätt att dela ljus och värme mellan bastun och loungen. Du kan också installera det vedeldade aggregatet och glasväggen så att det vedeldade aggregatets lucka öppnas mot din terrass och glasväggen släpper in naturligt ljus i bastun. Den ljusa väggen av satinglas gör det också möjligt att ha stora glasytor i bastustugor, till exempel designbastun Harvia Solide Outdoor. Glasväggen Duo är kompatibel med alla vedeldade Harvia Duo-aggregat.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- DL91905AAM
- STK
- 8266758
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | DL91905AAM |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Installationsobjekt | Vägg |
| Färg | Satin |
| Huvudmaterial | Glas |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | DL91905AAM |
|---|---|
| Höjd | 1.89 m |
| Bredd | 890 mm |
| Djup | 60 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | DL91905AAM |
|---|---|
| Nettovikt | 36 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | DL91905AAM |
|---|---|
| EAN | 6417659027342 |
| STK | 8266758 |
| Tulltaxenummer EU | 70071980 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 110 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 910 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 2.01 m |
| Bruttovikt | 43 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 2 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.
Produktersättning