Glasdörrar
Glasdörr Harvia satin 9x21 låsbar vit
DLA92105V
Harvias låsbara glasdörr passar bra för ett omklädningsrum eller en toalett. Dörren finns i två storlekar: 7x21 (690x2090) och 9x21(890x2090). Dörrkarmens material är antingen furu eller aluminium. Glasfärgen är satin. I leveransen ingår glasdörr med träkarm (42x92 mm) eller aluminiumkarm (42x60 mm), silikonfog på karmen, säkerhetsglas, kromade gångjärn och låshus. Knapp och lås ingår inte i leveransen.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- DLA92105V
Avskildhet till badrummet
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | DLA92105V |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Färg | Satin |
| Gångjärnstyp | Syrasäker |
| Gångjärnets färg | Krom |
| Rammaterial | Vit aluminium |
Mått
Mått
| Modell | DLA92105V |
|---|---|
| Höjd | 2.09 m |
| Bredd | 890 mm |
| Djup | 92 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | DLA92105V |
|---|---|
| Nettovikt | 31 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | DLA92105V |
|---|---|
| EAN | 6417659017497 |
| Tulltaxenummer EU | 70071980 |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 110 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 910 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 2.12 m |
| Bruttovikt | 33 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.