Elaggregat tillbehör|Virta
Skyddsräcke Harvia Virta Combi sida 483 mm, värmebehandlad asp
HL4
Skyddsräcket HL4 är ett stilrent tillägg till Virta-aggregaten. Skyddsräcket i värmebehandlad asp monteras direkt på aggregatet och ger en känsla av säkerhet.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- HL4
- STK
- 8261338
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | HL4 |
|---|---|
| Användargrupp | Proffs |
| Installationsorientering | Vågrätt |
| Färg | Brun |
| Huvudmaterial | Trä |
| Förvaringstemperatur min. | 0 °C |
| Förvaringstemperatur max. | 50 °C |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
| Primärenergi/bränsle | Ingen |
Mått
Mått
| Modell | HL4 |
|---|---|
| Höjd | 70 mm |
| Bredd | 483 mm |
| Djup | 70 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | HL4 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.4 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | HL4 |
|---|---|
| EAN | 6410082613380 |
| STK | 8261338 |
| Tulltaxenummer EU | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsInstallations- och bruksanvisningTräräcke |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 490 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 65 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 65 mm |
| Bruttovikt | 0.5 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.1 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.