Elaggregat tillbehör|Cilindro
Infällningsram för Harvia Cilindro Steel
HPC1
HPC1 passar perfekt för att fälla in Cilindro, Kivi och Globe aggregaten i de undre laven. Infällningsramen som är tillverkad i rostfritt stål fungerar även som ett skydd mot värmestrålning och därför blir öppningen för insänkningen i laven bara aningen större än bastuaggregatets yttre diameter. För bastuinredningar gäller samma princip som för hemmets golvlister – Detaljerna utgör sista touchen.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- HPC1
- STK
- 8261090
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | HPC1 |
|---|---|
| Användargrupp | Proffs |
| Installationsorientering | Vågrätt |
| Färg | Rostfritt stål |
| Huvudmaterial | Stål |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | HPC1 |
|---|---|
| Höjd | 5 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 500 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | HPC1 |
|---|---|
| Nettovikt | 1 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | HPC1 |
|---|---|
| EAN | 6410082610907 |
| STK | 8261090 |
| Tulltaxenummer EU | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Innehållet i leveransen (lista) | Inbäddningsfläns |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 20 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 525 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 530 mm |
| Bruttovikt | 1.3 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.25 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.
Kompatibla produkter