Ljud och belysning
Ljud och belysning LED-TB-18
LED-TB-18
RGBW-rör: Diameter: 19 mm 18 W per meter/600 lumen per meter röd/grön/blå/varm vit (2800 K) Drivs med 4 x 24 V konstant ström, CV DMX-driver Temperaturbeständig upp to 95 °C Lämplig för ångbad och ångduschar Inkluderar platsbesparande monteringsklämmor 3 m temperaturbeständig anslutningskabel Standardlängder: 0,5/0,9/1,4/1,8 m (anpassade längder finns på begäran) Snabb och enkel montering
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- 1-047-863
- Typkod
- LED-TB-18
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | LED-TB-18 |
|---|---|
| Användargrupp | HushållProffs |
| Styrningens typ | Styrs av en separat styrenhet |
| Installationsobjekt | Vägg |
| Användningsmiljö | Interiör - torrutrymmeInteriör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | LED-TB-18 |
|---|---|
| Höjd | 1.81 m |
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 20 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | LED-TB-18 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.31 kg |
| Styrpanelens bredd | 0.29 kg |
Elektriskt
Elektriskt
| Modell | LED-TB-18 |
|---|---|
| IP-klass (som: IPX4) | IPX4 |
Logistik
Logistik
| Modell | LED-TB-18 |
|---|---|
| EAN | 9120053865720 |
| Tulltaxenummer EU | 94054231 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | KartongPlastpåse |
| Försäljningsförpackningens höjd | 50 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 50 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 1.85 m |
| Bruttovikt | 0.57 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.3 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.