Bastukabiner för inomhusbruk|Variant
Bastukabin Harvia Variant 1505x1505
S1515
Den grundläggande layouten för bastun Harvia Variant är rymlig och ger dig möjlighet att välja bland en mängd olika arrangemang. Variant är också den mest flexibla av Harvias bastudesigner: det finns fyra alternativ för vägg- och takpaneler (gran, asp, al och värmebehandlad asp) och du kan välja vilka fönster och vilken ton på dörren som bäst passar din personliga smak. Du kan välja bland Harvias tre stilfulla alternativ för inredningen i din Variant-bastu: Formula, Exclusive eller Exclusive Air. En Variant-bastu är helt isolerad och därför mycket energieffektiv. Metallstycken i utsidans brädhörn ger din bastu ett distinkt utseende. I Harvia Variant hittar du den mysiga, avslappnade atmosfären hos den ursprungliga finska bastun. Lavarna och bastuinteriören är ergonomiskt utformade och följer ursprungliga finska bastutraditioner. Högkvalitativ lavdesign och mjuk bastubelysning garanterar en härlig upplevelse i bastun.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- S1515
Skräddarsydd bastudesign
Tekniskt
Mått
Mått
| Modell | S1515 |
|---|---|
| Höjd | 2.04 m |
| Bredd | 1.5 m |
| Djup | 1.5 m |
Logistik
Logistik
| Modell | S1515 |
|---|---|
| EAN | 6417659029339 |
| Tulltaxenummer EU | 94061000 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 890 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 890 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 2.1 m |
| Bruttovikt | 340 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.