Bastukabiner för inomhusbruk|Variant
Bastukabin Harvia Variant 1945x1945 Formula
S2020
Den grundläggande layouten för bastun Harvia Variant är rymlig och ger dig möjlighet att välja bland en mängd olika arrangemang. Variant är också den mest flexibla av Harvias bastudesigner: det finns fyra alternativ för vägg- och takpaneler (gran, asp, al och värmebehandlad asp) och du kan välja vilka fönster och vilken ton på dörren som bäst passar din personliga smak. En Variant-bastu är helt isolerad och därför mycket energieffektiv. Metallstycken i utsidans brädhörn ger din bastu ett distinkt utseende. Harvia Variant är den moderna finska bastun när den är som bäst. Lavarna och bastuinteriören är ergonomiskt utformade och följer ursprungliga finska bastutraditioner. Lavarna, huvudstöden och ryggstöden är gjorda av lättskött abachiträ som standard. Högkvalitativ lavdesign och mjuk bastubelysning garanterar en härlig upplevelse i bastun.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- S2020
Skräddarsydd bastudesign
Tekniskt
Mått
Mått
| Modell | S2020 |
|---|---|
| Höjd | 2.04 m |
| Bredd | 1.95 m |
| Djup | 1.95 m |
Logistik
Logistik
| Modell | S2020 |
|---|---|
| EAN | 6417659025928 |
| Tulltaxenummer EU | 94061000 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 1.13 m |
| Försäljningsförpackningens bredd | 1.08 m |
| Försäljningsförpackningens djup | 2.1 m |
| Bruttovikt | 490 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.