Helmi
Bastuprodukt Harvia Helmi bastuhink och skopa, terrakotta
SA011R
Harvias Helmi-bastuprodukter framhäver jordnära toner och en naturlig design. Produkternas rundade design är tilltalande för ögat och mycket behaglig att röra vid. Bland de jordnära nyanserna hittar du dina egna favoriter för din bastu. Den moderna Helmi-serien erbjuder alla bastuprodukter som du behöver för din bastu.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SA011R
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SA011R |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Installationsorientering | Lodrätt |
| Färg | [terracotta] |
| Huvudmaterial | Plast |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Vikt
Vikt
| Modell | SA011R |
|---|---|
| Nettovikt | 1.29 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SA011R |
|---|---|
| EAN | 6417659044769 |
| Tulltaxenummer EU | 73239300 |
| Innehållet i leveransen (lista) | SkopaStäva |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 350 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 245 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 245 mm |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.