Utrustning - Bastuhinkar, skopor och uppsättningar
Harvia-bastutillbehör: hink 7 l, upplyst
SAC10101
Harvias belysta stäva är ett modernt och praktiskt kärl för bastuvatten. Den skapar en stämningsfull belysning i bastun, och precis där det behövs. Den upplysta stävan kan antingen fällas in i bastulaven eller monteras på laven – på så sätt har stävan en egen plats i bastun. Underlagets LED-ljuskälla lyser upp stävan jämnt vilket ger ett mjukt ljus till sin omgivning. Stävan är tillverkad i optisk plast som bryter ljuset. Stävan kan enkelt lyftas från underlaget för påfyllning och rengöring. De elektriska delarna är skyddade.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SAC10101
- STK
- 8261271
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SAC10101 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Färg | Vit |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SAC10101 |
|---|---|
| Höjd | 217 mm |
| Bredd | 295 mm |
| Djup | 295 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SAC10101 |
|---|---|
| Nettovikt | 2.7 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SAC10101 |
|---|---|
| EAN | 6410082612710 |
| STK | 8261271 |
| Tulltaxenummer EU | 44219999 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 330 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 330 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 270 mm |
| Bruttovikt | 3.2 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.85 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.
Produktersättning