Inte tillgänglig
Utrustning - dekoration
Utrustning - dekoration SAC80100
SAC80100
Harvia bastukvast till din tjänst. Bastubad utan en äkta bastukvast i björk är som bastande med uppvärmda bastustenar utan vatten. Öppna förpackningen och känn den förtrollande doften av traditionell björk. Blötlägg kvasten i hett vatten i en halv timme. Använd den hur du vill. Björkbladen innehåller ”saponin”, som har liknande egenskaper som i tvål och som varsamt rengör din hud. Genom att slå dig själv med bastukvasten sätter du fart på blodcirkulationen och små besvär försvinner under behandlingen. Björkbladens doft som påminner om sommar och hjälper dig att slappna av. Harvias bastukvast är även en oemotståndlig presentidé.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SAC80100
- Produktens livscykelstatus
- Utgått
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SAC80100 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
Vikt
Vikt
| Modell | SAC80100 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.2 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SAC80100 |
|---|---|
| EAN | 6417659013000 |
| Tulltaxenummer EU | 44219999 |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 490 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 50 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 70 mm |
| Bruttovikt | 0.3 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.02 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.