Utrustning - textil
Utrustning - textil SAC80403
SAC80403
Harvia Let's sauna-handduk i storleken 90 x 170 cm är generöst tilltagen — större än en vanlig handduk och skapad för att hålla dig bekväm genom hela bastuupplevelsen. Texten "Let's sauna." är vävd direkt in i tyget med jacquardteknik och skapar ett taktilt ton-i-ton-mönster med en subtil känsla av hantverk. Tillverkad i EU av premium frotté-bomull — mjuk, absorberande och gjord för att hålla.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SAC80403
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SAC80403 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Färg | Vit |
Mått
Mått
| Modell | SAC80403 |
|---|---|
| Höjd | 900 mm |
| Bredd | 1.7 m |
| Djup | 4 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SAC80403 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.56 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SAC80403 |
|---|---|
| EAN | 6417659044738 |
| Tulltaxenummer EU | 6417659044738 |
| Innehållet i leveransen (lista) | Textil |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Plastpåse |
| Försäljningsförpackningens höjd | 620 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 310 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 400 mm |
| Bruttovikt | 0.58 kg |
| Försäljningsparti 2 förpackningsmaterial | [cardboard] |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.