Utrustning - ljud
Högtalare DL8ES Steel
SACK08008
Harvias bastuhögtalare kompletterar din bastuupplevelse, eftersom behaglig musik har visat sig slappna av sinnet – särskilt din favoritmusik, oavsett om det är klassiskt, pop, rap eller till exempel det meditativa ljudet av vågor. Så här enkelt är det: anslut Harvias bastuhögtalare till din musikenhet och luta dig tillbaka på bastubänken för att njuta av musiken. Obs: se till att planera ledningarna innan du börjar sätta upp väggpanelen. Du kan välja en vit, helt vattentät högtalare som till och med kan installeras i duschrummet. Du kan också välja en högtalare med en rostfri konstruktion och borstad finish som kan monteras på en synlig plats på bastuväggen. Båda högtalarna har imponerande ljudkvalitet.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SACK08008
- STK
- 7910100
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SACK08008 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Färg | Grå |
| Huvudmaterial | Stål |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SACK08008 |
|---|---|
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Djup | 80 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SACK08008 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.3 kg |
Elektriskt
Elektriskt
| Modell | SACK08008 |
|---|---|
| IP-klass (som: IPX4) | IP54 |
Logistik
Logistik
| Modell | SACK08008 |
|---|---|
| EAN | 4007540501802 |
| STK | 7910100 |
| Tulltaxenummer EU | 85182100 |
| ETIM | EC000652 |
| UNSPSC | 52161512 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | KartongPlastpåse |
| Försäljningsförpackningens höjd | 130 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 70 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 115 mm |
| Bruttovikt | 0.4 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.
Kompatibla produkter