Komponent
Bastutillbehör: Harvia aluminiumtejp 50 mm x 50 m
SAS10002
Harvia SAS10002 är en högkvalitativ aluminiumtejp med en bredd på 50 mm. Aluminiumtejpen är ett oumbärligt tillbehör för att förbättra värmeisoleringen i ditt ångrum. Med den tätar du och sätter effektivt ihop alla värmeisolerande fogar och hål, vilket skapar optimala förutsättningar för snabb luftuppvärmning i ångrummet och för dess värmeisolerande egenskaper på lång sikt.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SAS10002
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SAS10002 |
|---|---|
| Användargrupp | Proffs |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SAS10002 |
|---|---|
| Bredd | 50 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SAS10002 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.4 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SAS10002 |
|---|---|
| EAN | 5017374177332 |
| Tulltaxenummer EU | 44219999 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 125 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 50 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 125 mm |
| Bruttovikt | 0.4 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.