Utrustning - belysning
Bastutillbehör: Harvia lampskärm Lux, hörnmodell
SAS21103
Harvia bastulampor och skärmar fyller din bastu med ett behagligt, mjukt ljus som bidrar till bastuns harmoniska atmosfär. Den enkla, klassiska stilen hos bastulampan och träskärmen är en perfekt kombination med dekorationerna i de flesta bastur. Armaturen är enkel att installera och behaglig att se på.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SAS21103
- STK
- 8261018
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SAS21103 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Installationsobjekt | Vägg |
| Färg | Brun |
| Huvudmaterial | Gran |
| Användningsmiljö | Interiör - torrutrymmeInteriör - våtutrymme |
Vikt
Vikt
| Modell | SAS21103 |
|---|---|
| Nettovikt | 1 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SAS21103 |
|---|---|
| EAN | 6417659004619 |
| STK | 8261018 |
| Tulltaxenummer EU | 44219999 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 370 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 300 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 85 mm |
| Bruttovikt | 1 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.