Elaggregat tillbehör|Legend
Harvia-reservdel: extra fästen till Legend-skyddsräcke
SASPO242
Du kan montera skyddsräcket i två nivåer på den handsmidda Legend-bastuugnen med SASPO242. En montering i två nivåer ger bastun ett effektfullt utseende. Montera det robusta skyddsräcket runt din Legend och njut av badet i lugn och ro.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SASPO242
- STK
- 8261228
- Certifikat
- EAC
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SASPO242 |
|---|---|
| Användargrupp | Proffs |
| Förvaringstemperatur min. | 0 °C |
| Förvaringstemperatur max. | 50 °C |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
| Primärenergi/bränsle | Ingen |
Vikt
Vikt
| Modell | SASPO242 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.8 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SASPO242 |
|---|---|
| EAN | 6417659016308 |
| STK | 8261228 |
| Tulltaxenummer EU | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsSkyddsräcke |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 60 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 210 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 80 mm |
| Bruttovikt | 0.9 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.05 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.