- Artikelnummer Harvia
- SP676
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
Mått
Mått
Vikt
Vikt
Logistik
Logistik
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.
Kompatibla produkter
Reservdelar
SP676
Harvia GreenFlame-dörrglaset är kompatibelt med Harvia GreenFlame-produkter, såsom Legend 240 GreenFlame, Linear 22 GreenFlame ES/RS/LS eller Harvia 22 GreenFlame ES/RS/LS. Bytet av glaset underlättas av de fästanordningar som medföljer glaset. Glaset är fastsatt med ett brett fäste som håller stora bitar på plats när glaset går sönder och ökar säkerheten. Inkluderar: Dörr av termokeramiskt glas, monteringsskruvar och monteringsbeslag.
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
Funktioner
| Modell | SP676 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
| Modell | SP676 |
|---|---|
| Höjd | 310 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 4 mm |
Vikt
| Modell | SP676 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.68 kg |
Logistik
| Modell | SP676 |
|---|---|
| EAN | 6417659036986 |
| Tulltaxenummer EU | 73219000 |
| ETIM | EC002307 |
| Innehållet i leveransen (lista) | Fästsats[glass] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 10 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 250 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 340 mm |
| Bruttovikt | 0.78 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.03 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.01 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.
Kompatibla produkter