Reservdelar
Harvia-reservdel: Asklåda M, Pro, GF
SP682
Original Harvia-reservdel: asklåda för vedeldade Harvia-aggregat, t.ex. Harvia Pro 20 eller M3. Färg: Svart. Asklådan är kompatibel med t.ex. följande modeller: Harvia M-serien (M1/M2/M3)Harvia Pro-serien (PRO20 /PRO26/PRO36) Färg: Svart.Legend 150, Legend 240Legend 240 GreenFlameHarvia 16, Harvia 22, Harvia 28Harvia 22 RS, Harvia 22 LSHarvia Linear 16, Harvia Linear 22, Harvia Linear 28Harvia Linear 22 RS, Harvia Linear 22 LSHarvia 22 GreenFlameHarvia 22 RS GreenFlame, Harvia 22 LS GreenFlameHarvia Linear 22 GreenFlameHarvia Linear 22 RS GreenFlam, Harvia Linear 22 LS GreenFlameInte kompatibel med DUO- eller SL-modeller.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SP682
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SP682 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SP682 |
|---|---|
| Höjd | 107 mm |
| Bredd | 227 mm |
| Djup | 405 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SP682 |
|---|---|
| Nettovikt | 1.18 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SP682 |
|---|---|
| EAN | 6417659038645 |
| Tulltaxenummer EU | 73219000 |
| ETIM | EC002307 |
| Innehållet i leveransen (lista) | Asklåda |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 125 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 465 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 245 mm |
| Bruttovikt | 1.46 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.28 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.01 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.