Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 2260W 230V
SPZCU-823
Motståndet hos ett elektriskt aggregat är kompatibelt med följande Harvia-produkter. Modellen av aggregatet och antalet motstånd i aggregatet (kontrollera aggregatets bruksanvisning för andra eventuella motstånd som finns i aggregatet): Harvia Virta HL70, 3 st Harvia Virta Combi HL70S/A, 3 x Harvia Virta Pro HL135, 6 x Harvia Virta Pro HL160, 3 x Harvia Virta Pro Combi HL135S/A, 6 st Harvia Virta Pro Combi HL160S/A, 3 st Harvia Modulo MD135/G/GR/GL/C/H, 6 st Harvia Modulo Combi MD135SA/GSA, 6 st Harvia Modulo MD160/G/GR/GL/C/H, 3 st Harvia Modulo Combi MD160SA/GSA, 3 st Läs mer om reservdelar på SPAREPARTS.HARVIA.COM
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZCU-823
- STK
- 8264620
Tekniskt
Mått
Mått
| Modell | SPZCU-823 |
|---|---|
| Höjd | 520 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 21 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZCU-823 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.76 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZCU-823 |
|---|---|
| EAN | 6417659039345 |
| STK | 8264620 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Bruttovikt | 0.77 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.01 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.