Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 3000 W/230 V
SPZCU-830
Harvia originalreservdel, motstånd för elektriska aggregat, är kompatibel med de vanligaste modellerna av följande: Harvia Virta HL90, 3 st (ZCU-830) Harvia Virta Combi HL90S/A, 3 st (ZCU-830) Harvia Virta Pro HL160, 3 st (ZCU-830) Harvia Virta Pro Combi HL160S/A, 3 st (ZCU-830) Harvia Modulo MD160/G/GR/GL/C/H, 3 st (ZCU-830) Harvia Modulo Combi MD160SA/GSA, 3 st (ZCU-830) Harvia Modulo MD180/G/GR/GL/C/H, 6 st (ZCU-830) Harvia Modulo Combi MD180SA/GSA, 6 st (ZCU-830). Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar. Läs mer om reservdelar på SPAREPARTS.HARVIA.COM
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZCU-830
- STK
- 8264621
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZCU-830 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZCU-830 |
|---|---|
| Höjd | 527 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 21 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZCU-830 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.92 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZCU-830 |
|---|---|
| EAN | 6417659036818 |
| STK | 8264621 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Bruttovikt | 0.92 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.