Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 2000W/230V
SPZH-104
Förångarens motstånd är kompatibelt med följande Harvia ångaggregat. Modell av aggregat och numret på ifrågavarande förångarelement i aggregatet (kontrollera bruksanvisningen för eventuella andra armaturer i aggregatet): Harvia Topclass Kombi KV50SE/A, 1 x Harvia Topclass Combi KV60SE/A, 1 x Harvia Topclass Combi KV80SE/A, 1 x Harvia Topclass Combi KV90SE/A, 1 x Harvia Virta Combi HL70S/A, 1 x Harvia Virta Combi HL90S/A, 1 x Harvia Virta Combi HL110S/A, 1 st Harvia Virta Pro Combi HL135SA, 2 st Harvia Virta Pro Combi HL160SA, 2 st Harvia Virta Pro Combi HL220SA, 2 x Harvia Senator Combi T7C/A, 1 x Harvia Senator Combi T3C/A, 1 x Harvia Club Combi K11GS, 1 x Harvia Club Combi K13,5GS, 1 st Harvia Club Combi K15GS, 1 st Harvia Steamer SS20/A, 1 st
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZH-104
- STK
- 8264637
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZH-104 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZH-104 |
|---|---|
| Höjd | 140 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Djup | 250 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZH-104 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.44 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZH-104 |
|---|---|
| EAN | 6417659039413 |
| STK | 8264637 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens bredd | 270 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 60 mm |
| Bruttovikt | 0.52 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.
Kompatibla produkter