Reservdelar
Harvia-reservdel: lock för rökhål ( D50 mm)
SPZKIP-170
Harvia täckplatta för vedeldade aggregat. Inklusive 2 st original täckplattor för rökventilation. Kompatibel med rökkanalens serviceöppning med en diameter på 50 mm. Täckplattorna täcker de två serviceöppningarna i ugnens rökkanaler. Serviceöppningar måste alltid vara tätt tillslutna. Det är förbjudet att använda aggregatet utan täckplattor. Kontrollera täckplattorna vid sotning.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZKIP-170
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZKIP-170 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZKIP-170 |
|---|---|
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 65 mm |
| Djup | 65 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZKIP-170 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.12 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZKIP-170 |
|---|---|
| EAN | 6417659039536 |
| Tulltaxenummer EU | 73219000 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 25 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 60 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 65 mm |
| Bruttovikt | 0.13 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.